bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

МПвУ - це російська духовна зброя проти України

Одна із стратегічних проблем України, яку необхідно було вирішити ще на зорі Незалежності - це наявність на суверенній українській території церкви, безпосередньо підпорядкованої РПЦ і, явно, не підтримав.

Ні юридично, ні фактично УПЦ МП ніякого автономного статусу не має. Це з пропагандистських позицій і кремлівських інтересів її незаконно називають «українською», але вона такої по суті не є. Навіть мову богослужінь в ній - російська. УПЦ МП - це лінійний підрозділ РПЦ на території України, яке канонічно, організаційно, кадрово і фінансово входить до складу Московського патріархату.

До складу РПЦ входять: Японська автономна церква, Китайська автономна церква, Естонська апостольська церква. Ніяких інших автономних церков в складі РПЦ не існує. І ніколи РПЦ не дасть УПЦ МП юридичний та фактичний статус автономії. Її «автономію» в Москві пропагандистки проголошують на словах, щоб напустити туману віруючим. Нині на території України 17,3 тисячі православних парафій, в Росії - 15 тисяч, в Румунії - 16 тисяч. Ті є РПЦ всього лише третя за чисельністю православних парафій, а гордині великодержавної хоч відбавляй ?!

Оскільки РПЦ століттями зросталася з державою російською, то стала вона його духовною зброєю в агресивній політиці і практиці збереження імперського характеру дій. Тобто в Україні працює релігійний інститут у вигляді УПЦ МП повністю і цілком стоїть на службі путінської імперії зла. Ось чому його ієрархи дозволяють собі нахабно сидіти в залі Верховної Ради країни, коли оголошується хвилина мовчання за загиблими на Майдані і в АТО. Ось чому попи УПЦ МП відмовляються відспівувати загиблих українських воїнів у АТО,а як по селах ховають,то за гроші. Ось чому путінські банди з числа козачків, під егідою церкви, створили криваве «воїнство православне», отличившееся в захоплених районах Донбасу досі небаченим звірством по відношенню полонених «братів», які знаходяться на своїй українській території, на відміну, від бандитів кремлівського «війська православного ». Кажуть, що мова вже йде про створення при УПЦ МП організацій православних лікарів, студентства і т.п.
Можливо, після останньої православної ходи УПЦ МП, більш рельєфно встане проблемне питання про функціонування недружнього лінійного підрозділу РПЦ на суверенній українській території, проти держави якої Кремль веде неоголошену війну. Практика дії УПЦ МП в Україні повсюдно свідчить про її вороже ставлення до Української держави і здебільшого Українського народу, який не підтримує московський патріархат. Православна хода показала, що вплив УПЦ МП в Україні падає, що не так вже й багато він має своїх прихильників. Неоголошена війна Кремля на сході України не сприяє возз'єднанню церков, та й РПЦ ніколи не дозволить УПЦ МП стати автокефальною, тобто незалежною. Реальна перспектива УПЦ МП - це прогресуюче її чисельне зменшення і різке ослаблення впливу на віруючих в Україні. І це об'єктивно.
Хіба розумно і морально ходити молитися до церкви ворога твого, якщо у тебе є своя церква, плоть від плоті народу твого ?!
Tags: РПЦ, разоблачения
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments