bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

"ХРЕСНИЙ ХІД ЗА МИР" ТА ЦЬОГОРІЧНИЙ "БЕССМЕРТЫЙ ПОЛК" ВІД ОППОБЛОКУ І МП – БЛИЗНЮКИ

Проросійська акція "Безсмертний полк", яка відбулася в місті Святогорськ Донецької області, показала, що представники Українського Православної Церкви (Московського Патріархату) діють зараз так, як діяла російська церква під час Другої світової війни.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав архиєпископ, голова Інформаційного управління УПЦ КП Євстратій Зоря.

"Минулорічний "хресний хід за мир" від МП і Оппоблоку та цьогорічний "бессмертый полк" від Оппоблоку і МП – близнюки. У даному випадку – сіамські. Цікаво, що хоча напередодні духовенство монастиря закликАло приходити на марш-ходу з портретами своїх родичів – у самий день події вже заготовлені портрети були роздані присутнім. Віруючі несли ці портрети, не знаючи, хто власне на них зображений, думаючи, що це фото рідних когось з інших парафіян", - відзначив він.

Єрарх нагадав, що активіст "Опоблоку" Олександр Вілкул, який цьогоріч "прославився" у Дніпрі – в червні минулого "розпочинав" рух на Київ зі Святогорська.

"Завершував його депутат Новінський – той самий, який цього року курував очільника МП в Україні Онуфрія в проведенні заходів "бессмертного полка". І той самий "Інтер", який був головним ретранслятором "ходу" – цьогоріч став головним інформаційним спонсором "бессмертного полка"", - підкреслив архиєпископ УПЦ КП.

"Церковна традиція ясно відрізняє два типи війни: "нашестя чужинців" та "міжусобиця" – "нашествіє іноплемінних" та "міждоусобна брань". Перше – зовнішня агресія, друге – громадянська війна. В першому випадку Церква закликає всіх до захисту Батьківщини, благословляє військо на боротьбу з агресором, тощо. Власне так діяла Російська Церква під час радянсько-німецької війни. Нікому з її очільників навіть на думку не спадало назвати ту війну "міжусобицею", - пише владика Євстратій.

Він нагадав, що офіційні відозви УПЦ (МП) тоді були "наповнені категоричним осудженням колаборації з нацистами і однозначною підтримкою лише однієї сторони війни – СРСР"
Tags: 5-та колона, Архієпископ Євстратій Зоря, МПвУ, мнение, предатели
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments