bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Потужний американський ЗМІ прорекламував Чернігів на весь світ

CNN – один із поважних і найбільших американських засобів масової інформації назвав Чернігів серед кращих міст в Україні. Наше місто потрапило до списку 11 місць України, які варто відвідати туристам. Чернігів стоїть у щільному ряду зі Львовом, Києвом та Одесою. «Чернігів – одне з найстаріших міст України, колись був процвітаючим і важливим центром середньовічної Русі.Тут збереглися унікальні приклади середньовічної слов’янської церковної архітектури й одна з найстаріших церков в Україні – Преображенський собор, зведений в XI столітті, з приголомшливими фресками і старовинним інтер’єром», – йдеться на сайті СNN.

Це – успіх, вважають чернігівські спеціалісти, які створюють і просувають бренд міста. Адже міста, які чітко себе позиціонують, вигідно вирізняються на тлі інших. «Ми говоримо, що «Чернігів – місто легенд» уже з 2010 року. У всіх програмах про місто, у всій візуальній комунікації цей месидж присутній. На центральних каналах інакше, як містом легенд, наш Чернігів не називають. Усе це разом із розвитком інфраструктури, міськими фестивалями, що підтримують основну ідею, – і є запорукою успіху», – Тетяна Бойко, бренд-менеджер.

Тепер залишилось дочекатись результатів усіх зусиль – навали туристів у Чернігові.
http://cheline.com.ua/news/society/potuzhnij-amerikanskij-zmi-proreklamuvav-chernigiv-na-ves-svit-75418

Tags: Чернігів, туризм
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments