bitvazaurozay

СЕРЕДНЬОВІЧНІ МОНЕТИ І ПРИКРАСИ ЗНАЙШЛИ У ПІДЛОЗІ ЦЕРКВИ

 У скандинавських церквах археологи виявили більше 100 тисяч середньовічних монет та прикрас.

Вони були під дерев'яними підлогами храмів, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на  Science Nordic.

Фахівці під керівництвом Свена Гуллбекка з університету Осло оглянули давні християнські церкви у Норвегії, Швеції та Данії.

У церквах Норвегії під підлогою знайшли більше 20 тисяч монет. Половина з них належить до періоду між 1180 і 1320 роками У країні збереглося лише 28 церков, що діяли в той період.

Багато монет знайшли під церковними підлогами на шведському острові Готланд. Учені вважають, що більшість предметів упали, коли люди відбивали поклони. Є версія, що віруючі спеціально приносили в церкву.

У церквах міста Бунґе в Швеції майже всі шпильки, бусини та інші елементи прикрас виявили біля північної стіни. Це вказує на те, що жінки під час служби стояли біля північної стіни, а чоловіки - біля південної стін. багато дрібних монет, щоб купити собі спасіння.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.