bitvazaurozay

ЖИРИНОВСЬКИЙ: ПІСЛЯ ТОМОСУ УКРАЇНА СПРАВДІ СТАНЕ НАЙБІЛЬШОЮ ПРАВОСЛАВНОЮ ДЕРЖАВОЮ

 

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський визнав, що президент України Петро Порошенко має рацію у розрахунках, що Москва перестане бути "третім Римом" після отримання автокефалії Українською Церквою.

Про це 26 вересня заявив лідер ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі федерального телеканала "Россия 1", повідомляє Гордон. На думку Жириновського, католики і протестанти вже "зовсім мляві", а єдиною могутньою християнською релігією залишилося православ'я, єдність якого хочуть розколоти.

Якщо зруйнувати православ'я, Росія повністю позбудеться ідеології.

Він вважає, що напад Росії на Грузію 2008 року спричинив те, що країни Заходу хотіли посварити православних грузин із росіянами.

"А тепер найстрашніший удар, православна Україна. Відірвати православних України від росіян. Порошенко заявляє, що Україна стає найбільшою православною країною. Ви уявляєте, він частково має рацію. Тому що в Україні всі парафії і церкви, храми, монастирі збережені. А в основному зруйновані в Росії руками більшовиків у Кремлі. Здавалося б, руйнують Церкву по всій радянській країні. Ні, в основному по етнічній Росії спалюють, руйнують. В Україні збереглися, і там сьогодні реально більше парафій, монастирів. Якщо вони отримують автокефалію, то проголошують себе вже головною православною країною і говорять, що Москва тепер не третій Рим", – підсумував він.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.