bitvazaurozay

Українці мають згадувати Корюківку, де разом із Вермахтом діяли угорські війська

Роздача угорських паспортів в Україні ­– це політтехнологічний прийом і переключання уваги. Бо як тільки Угорщина або ж Польща отримують у європейських структурах «по шапці», вони одразу шукають більш слабкого, на кому можна відігратися.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив директор Інституту світової політики Євген Магда.

Як повідомлялося, у консульстві Угорщини в Береговому громадянам України видають угорські паспорти. Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі.

Директор Інституту світової політики Євген Магда каже, що це певний політтехнологічний прийом чинної угорської влади.

«Це політтехнологічний прийом і переключання уваги. Бо як тільки Угорщина або ж Польща отримують у європейських структурах «по шапці», вони одразу шукають більш слабкого, на кому можна відігратися, щоб показати своїм громадянам, що не все так погано в їхньому угорському або польському суспільстві», – зазначив гість програми.

Євген Магда переконаний, що загострення у Береговому було навмисне «вприснуте» в інформаційний простір.

«Це така собі «інформаційна ін’єкція». Адже Європарламент розпочав процедуру санкцій проти Угорщини, і це може призвести до того, що Угорщину позбавлять голосу в Раді ЄС. А це означає, що вона фактично не буде брати участі в обговоренні питання бюджету ЄС. А якщо держава не бере участі в обговоренні бюджету ЄС, вона отримає лише крихти від загальноєвропейського пирога. І для неї це може вилитись у певні економічні проблеми», – розповів Магда.

Експерт звернув увагу на те, що великі угорські діаспори сьогодні живуть не лише на території України, а й Словаччини, Румунії та Сербії. Але в цих країнах, додав Євген Магда, провернути авантюру з паспортами практично не можливо.

«Угорщина має серйозну так звану «тріанонську травму», якій майже 100 років, коли після Тріанонського мирного договору в 1920-му році Угорщина зменшила свою територію. Тому угорські діаспори сьогодні живуть не лише на території України, а й Словаччини, Румунії та Сербії. Але робити такі «фокуси» на території Румунії та Словаччини складно, бо це країни ЄС. Щодо Сербії – теж складно.

А от у нас чомусь не згадують про Корюківку,  де діяли угорські військові і військові Вермахту, і де загинуло 7 тисяч людей. Але про це теж треба говорити. Тому це політтехнологічний прийом і переключання уваги для того, щоб угорці всередині країни підтримували чинну владу», – прокоментував Євген Магда.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.