bitvazaurozay

Намісник Десятинного монастиря погрожує позивачу "прокляттям до семи поколінь". Суд перенесли

10 вересня суддя Київського окружного суду переніс засідання у резонансній справі щодо каплички УПЦ (Московського Патріархату) біля Національного історичного музею. Причина переносу засідання - представники УПЦ (МП) не встигли ознайомитись з матеріалами справи, повідомляє Аspi.com.ua.

Громадськість та представники влади зібрались у судовій залі Окружного суду м. Києва, де мали розглянути справу щодо встановлення каплички УПЦ (МП) біля фундаменту Десятинної церкви.

На думку позивачів, Національного історичного музею та народного депутата Ігоря Луценка, ця капличка встановлена незаконно. Адже зареєстровано було малу архітектурну споруду площею близько 60 м2, а по факту встановлено будівлю релігійного призначення площею близько 120 м2.

Сторона відповідача - Міністерство юстиції, чиї співробітники надавали погодження на встановлення споруди.

Третя сторона - представництво УПЦ (МП) - заявили, що не встигли ознайомитись із матеріалами справи. Тож суддя прийняв рішення перенести початок судових дебатів на 20 вересня поточного року.

На судовому засіданні були присутні представники багатьох громадських організацій, зокрема С14, ОУН, "Братство" тощо.

Також був присутній народний депутат Ігор Луценко та міністр культури Євген Нищук, який взяв цю справу під особистий контроль.

Напередодні стало відомо, що намісник каплички єпископ Гедеон (Харон), ще будучі в сані архімандрита, 5 червня 2018 року надіслав офіційного листа гендиректору Національного музею історії України Тетяні Сосновській, в якому пообіцяв їй за "гоніння" на громаду каплички "прокляття до семи поколінь".

Як пише Тетяна Сосновська у Фейсбуці, "останній абзац - "пророцтво" для мене. Я пригадую кому Московська церква оголошувала анафему і розумію, що дуууууже зашкодила "сусідам". А також розумію, чому "особливим дорученням" саме музей зобов'язали позиватися до суду. Ніхто не хоче наскоків, скарг та прокльонів МП".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.