bitvazaurozay

НА ВОЛИНІ СВЯЩЕНИК ВІДМОВИВСЯ ПОХОВАТИ 9-РІЧНУ ДИТИНУ ХРЕЩЕНУ В УПЦ КП

Дитина померла від раку.

У селі Озеро Ківецівського району, що на Волині, настоятель Свято-Покровського храму УПЦ отець Михайло Журомський відмовився поховати дівчинку, бо та хрещена в УПЦ КП.

Про це розповіли родичі дитини, - пише Волинь24.

9-річна Регіна Чужук чотири роки хворіла на рак. Померла у неділю, 2 вересня. Мама дівчинки Марта Чужук звернулася до сільського священика з проханням поховати дитину. 

Зі слів рідних, той поцікавився, де вона хрещена. Почувши, що дитину хрестили у Луцькому Свято-Троїцькому соборі УПЦ КП (на той момент сім'я проживала в Луцьку) священик відмовився провести обряд поховання. Пояснив це тим, що дитина не там хрещена.

Рідні були шоковані такою звісткою.

Ховатимуть дівчинку у середу, 5 вересня. За ромською традицією, тіло покійної має пробути у хаті дві ночі. Сім'я звернулася до священика із села Тростянець, той погодився поховати дитину. 

«Кожній людині, якщо вона знайшла себе в якійсь конфесії, там і повинна бути віддана остання шана. Ми не бюро ритуальних послуг, а церква», - прокоментував ситуацію речник Волинської єпархії УПЦ МП Олег Точинський.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко засудив вчинок священика.

«Гірка ситуація. Я не можу судити священиків – я не їхній суддя, але мені здавалось, що церква – це осередок людяності, добра, інтелігентності. Зустрічатимемось з вищими сановниками, будемо обговорювати ситуацію», - зазначив Олександр Савченко.

Я не можу судити священиків – я не їхній суддя, але мені здавалось, що церква – це осередок людяності, - голова...
Опубліковано Олександр Савченко Вівторок, 4 вересня 2018 р.

«Я таких речей не розумію і не прощаю. Ця подія не залишиться нез’ясованою. Чомусь мені здається, що нам двом з таким священиком не місце на Волині. Якщо ці ритуали не спрямовані на людяність, геть їх з України», - резюмував посадовець.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.