bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

 • Music:

Чисто суб'єктивні роздуми щодо святкування 9 травня дня перемоги

Це була перемога коаліції держав до якої входив і СРСР, так що святкування цієї дати в тій державі було цілком логічно. Україна виникла у 1991 році, тому яке відношення має держава Україна до цієї перемоги?

Мої діди-ветерани померли один на початку, а другий в кінці 80-х років минулого століття і вони були радянськими офіцерами. Звичайно пом'янути полеглих треба, можна і організовано в якийсь день, нехай і 9 травня, але навіщо оця вся совкова помпа з оркестрами та дітьми в вишиванках?

Ми можемо піти з совка, але чи піде совок з наших мізків? Як бачимо на 27-му році незалежності - ні, сидить там і навіть відтворює себе в наступних поколіннях. Правда він вже українізувався і вдягнув вишиванку, але від того меншим совком не став.

Tags: мнение, свята
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments