bitvazaurozay

В УПЦ МП відзначили День державного прапора Росії

22 серпня День державного прапора Російської Федерації був відсвяткований в анексованому Криму подячним молебнем і підняттям прапора РФ, повідомляє сайт Кримської єпархії УПЦ.

Захід розпочався в Сімферополі з урочистого шикування особового складу “Головного управління МНС Росії по Республіці Крим”, після чого відбувся “подячний молебень про Вітчизну, який провів настоятель Храму-каплиці в ім’я ікони Божої Матері на території “Головного управління МНС Росії” по Республіці Крим протоієрей Дмитро Кротков, керівник військового відділу Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП, пише сайт єпархії.

Протягом заходу було проведено урочисте шикування особового складу біля пам’ятної стели “Пожежникам Криму”. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника “Головного управління МНС Росії по Республіці Крим” Олександр Єремеєв привітав співробітників з Днем прапора Російської Федерації, після чого була дана команда звести на вершину флагштоків прапор Росії.

Напередодні в с. Запрудне настоятель храму Порфирія Кримської єпархії УПЦ МП відвідав російську військову частину на горі Кастель поблизу м Алушта.

“У ході бесіди батюшка розповів про свята другої половини липня і серпня. Детально розмовляли про свято Хрещення Русі, про Святого рівноапостольного князя Володимира, про його праці в справах хрещення російського народу, про традиції хрещення людей в храмах в цей день”, – пише сайт Кримської єпархії УПЦ МП.

Крім того, 24 серпня настоятель Свято-Нікольського храму-пам’ятника УПЦ МП в Севастополі протоієрей Георгій Поляков звершив подячний молебень на палубі найстарішого бойового корабля ВМФ РФ “Сметливый” після проведення судном комплексу різних навчань з ведення бою.

В урочистій церемонії взяв участь командувач ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Моісеєв, заступники командувача флотом, члени сімей військовослужбовців, моряки, ветерани з’єднання надводних кораблів. Після закінчення молитви отець Георгій звернувся до всіх присутніх з пастирським словом.

Також 24 серпня, з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ МП Лазаря, автомобільний «Царський Хресний Хід», який стартує зМагадана і проходить через всю Росію та Білорусь, прибув до Севастополя – в Свято-Володимирський собор у Херсонесі.

На шляху з Магадана учасники царського хресного ходу встановили поклінний хрест з написом «Господи спаси и сохрани Россию».

Як повідомляє сайт єпархії, “обійти кордони Росії, відвідати молебні та служби в різних містах Росії, а також встановити поклінний хрест в пам’ятних місцях – ось основні цілі автомобільного Хресного ходу”.

В цей же день, 24 серпня, відповідно до розпорядження митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря на виконання благословення митрополита Київського Онуфрія “у всіх храмах і монастирях Сімферопольської і Кримської єпархії були звершені молебні про мир і злагоду в Україні”.

Зокрема, молебні пройшли в Свято-Володимирському соборі в Херсонесі, селищі Кача, в храмі святих апостолів Петра і Павла Севастопольського благочиння, зібравши нечисленних прихожан. Після закінчення молебню “О мире во время междоусобные брани, и утолении и престатии раздоров, крамол и нестроений внутренних…” в храмах була також прочитана “молитва за мир, яку благословив Патріарх РПЦ Кирило.

Слід зазначити, що на підконтрольній Україні території УПЦ МП відзначала День державного прапора і День незалежності України.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.