bitvazaurozay

Мы - не МП, мы - не русский мир

Вже багато хто поширив повідомлення про фестиваль недільних шкіл з парафій МП на Рівненщині, присвячений 100-літтю розстрілу останнього російського імператора.

Монастир на Рівненщині (!) з гордістю поширює таку інформацію, ще й російською - хоч і ламаною - мовою. «Онышковцы», «участь». А потім офіційні речники МПвУ знову скажуть, що заяви про поширення їхньою конфесією ідей «русского міра» - «наклеп».

«Канонізація» імперського адмірала Ушакова та «сакралізація» його вислову про «грозные бури», які «обратятся к славе России» - це теж «наклеп»?

Декомунізація відбулася. Деколонізація свідомості - ще має відбутися. Довершити це в українському православ‘ї - одне із головних завдань майбутньої єдиної Помісної УПЦ. Щоби в Церкві люди навчалися вірі в Святого Бога, а не в «святую Русь».


 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.