bitvazaurozay

Російська православна армія — російське терористичне угрупування

Що брало участь у збройному конфлікті на території Донецької та Луганської областей України. Угрупування було створене із різних терористичних груп на основі неофашистської організації Російська національна єдність, а також інших численних праворадикальних та імперських російських організацій в лютому 2014 року. Штаб-квартира розташовувалася в захопленій будівлі СБУ у м. Донецьк.

Ідеологія
Символами Російської православної армії є прапор, основою якого використовується прапор Росії з соборним хрестом і зображенням Юрія Змієборця, та Георгіївська стрічка. За задекларованими ідеями в основі ідеології Російської православної армії є неоязичництво, тобто виставлення російських православних обрядів перед християнськими. Російська православна армія своєю метою ставить реалізацію реваншистських ідей, пов'язаних із розпадом СРСР, а особливо з розширенням та захистом Русского мира.

Терор проти українського населення
Російська православна армія від початку свого створення спеціалізувалася на викраданні людей включно з журналістами, священиками, захопленні зброї і будівель, мінуванням, та створенні сепаратиських блок-постів.

Бойовики проявляють нетерпимість до неправославного населення. Так, 8 червня 2014 р. на свято П'ятидесятниці після богослужіння вони увірвались у приміщення церкви християн віри євангельської «Преображення Господнє» і заарештували дияконів Володимира Величка та Віктора Брадарського, а також двох дорослих синів старшого пастора — Рувима і Альберта Павенків. 9 червня християн після тортур стратили.

Російська православна армія пропагується і толерується церквами Московського патріархату.
https://archive.is/2…/webcache.googleusercontent.com/search…
http://risu.org.ua/ua/index/expert_thought/analytic/58577/

Участь у збройному конфлікті на сході України
За даними журналістського розслідування, що було опубліковане у травні 2014 року, угрупування «Російська православна армія» визнає російського диверсанта і терориста Гіркіна беззаперечним військовим керівником проросійських сил на Донбасі.

У червні 2014 року зафіксовано напади угрупування на українську армію в Амвросіївському районі Донецької області та Маріуполі.

11 червня 2014 року українські десантники затримали одного з ватажків РПА під Амвросіївкою.

У липні 2014 року звинувачена у мародерстві. Згідно заяви управлінь по боротьбі з організованою злочинністю Донецької та Житомирської областей угруповання причетне до пограбувань автозаправних станцій, магазинів та інших підприємств Донецької області.

21 липня 2014 року у боях за Піски підрозділи батальйонів «Донбас» та «Дніпро-2» взяли у полон 4-х бойовиків РПА.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Російська_православна_армія

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.