bitvazaurozay

СУД У ШТАТІ ПЕНСИЛЬВАНІЯ ВИЗНАВ 300 КАТОЛИЦЬКИХ СВЯЩЕНИКІВ ВИННИМИ В РОЗБЕЩЕННІ ПОНАД 1000 ДІТЕЙ

Понад 300 священиків з шести єпархій східноамериканського штату Пенсільванія звинувачуються в сексуальній нарузі над більш ніж тисячею дітей. Про це повідомляється в доповіді розширеного складу присяжних, опублікованій Верховним судом регіону у вівторок.

За інформацією порталу CRI, Генпрокурор штату Джош Шапіро повідомив на прес-конференції, що на основі церковних документів встановлено особи понад 1000 постраждалих дітей. Присяжні вважають, що їх було більше.

"Ми вважаємо, що реальне число - / враховуючи / тих хлопців, чиї досьє були загублені, або тих, хто боявся розповідати про те, що трапилося - становить тисячі", - повідомляється в доповіді.

Присяжні звинувачують вище католицьке духовенство штату в систематичному покриванні подібних злочинів впродовж більш ніж 60 років. Воно було більше зацікавлене в збереженні репутації Церкви і її недобросовісних служителів, ніж в допомозі жертвам сексуального домагання, йдеться в документі.

"Основна мета була не допомогти дітям, а уникнути скандалу, - відзначають присяжні.

За повідомленням «Голосу Америки», місцевий суд у штаті Пенсильванія визнав цих 300 осіб винними в розбещенні.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.