bitvazaurozay

Константинопольський патріарх підкреслює "особливу зацікавленість" у вирішенні українського питання

З нагоди 100-річчя Української Православної Церкви в Канаді патріарх Варфоломій, глава Константинопольської (Вселенської) Церкви, оприлюднивпривітання українцям діаспори, в якому підкреслив їхній зв'язок з Церквою-Матір'ю.

"Українські емігранти в Канаді, як вірні сини і дочки благочестивого українського народу, завжди прагнули організуватися навколо Церкви, яку вони по праву вважали духовним джерелом життя для їх існування... Вселенський Патріархат, як Церква-Мати, завжди демонстрував свою пастирську турботу протягом століть для українського народу, який хрестився і просвіщався безпосередньо через провидіння і місіонерську діяльність нашого Вселенського Престолу, як на своїй батьківщині, так і в діаспорі", - зазначається у привітанні.

Висловивши вдячність церковним ієрархам, які сприяли залученню канадських громад українців до Вселенського Патріархату, патріарх Варфоломій підкреслює:

"Сьогодні ми особливо зацікавлені та занепокоєні вирішенням нинішньої української церковної проблеми. Ми бажаємо всім серцем відновлення єдності для розділеного церковного тіла в Україні. Як і в минулому, Константинопольська Церква, використовуючи свої канонічні права та пастирську опіку, працює, щоб успішно вирішувати складні та складні церковні проблеми, завжди керуючись тим, що корисно для народу Божого та збереження єдності Православної Церкви в цілому".

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.