bitvazaurozay

УПЦ КП відкрила храм на території військової частини Нацгвардії у Вишгороді

10 серпня 2018 року зв’язківці Національної гвардії України відзначили 75-ту річницю з дня створення Об’єднаного вузла зв’язку Нацгвардії. На території військової частини № 3077 Національної гвардії України у м. Вишгород Київської області відбулося урочисте богослужіння в новозбудованому храмі-каплиці на честь святого архістратига Божого Михаїла, повідомляє сайт УПЦ КП.

Освячення храмової споруди гвардійці присвятили своєму 75-літньому ювілею. Привітати звʾязківців та освятити храм завітав голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Разом з ним за освяченням молилися військові капелани, які безпосередньо опікуються військовослужбовцями частини № 3077 та інших частин НГУ, а також настоятель новозбудованого храму-каплиці протоієрей Василь Хомин.

На першу храмову молитву на території військової частини завітав перший заступник командувача Національної гвардії України (начальник штабу) генерал-лейтенант Олександр Кривенко, начальник відділу Управління по роботі з особовим складом Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський, а також нацгвардійці зі своїми родинами.

Голова СУВД митрополит Іоан привітав військових з 75-літнім ювілеєм та освяченням храму. Також митрополит Іоан передав вітання військовим від патріаршого намісника, митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, оскільки саме він у травні цього року звершив чин освячення місця під будівництво храму-каплиці на честь святого архістратига Божого Михаїла.

Після освячення храму у палаці культури «Енергетик» м. Вишгород відбулася урочиста частина з відзначення 75-літнього ювілею зв’язківці НГУ.

Митрополит Іоан від імені військових капеланів України привітав нацгвардійців з їхнім святом та вручив найдостойнішим ордени УПЦ Київського Патріархату та медалі «За жертовність і любов до України».

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.