bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

ПАТРІАРХ КИРИЛ ВІДМОВИВСЯ ДОПОМАГАТИ У ВИЗВОЛЕННІ РЕЛІГЄЗНАВЦЯ ІГОРЯ КОЗЛОВСЬКОГО

Майже на три роки самопризначений трибунал так званої "ДНР" засудив українського вченого Ігоря Козловського - історика та релігієзнавця назвали особливо неблагонадійним громадянином і не стали зважати на 63-річний вік і опіку над сином, який має синдром Дауна.

Українські вчені просили посприяти у звільненні колеги навіть предстоятеля РПЦ патріарха Кирила, але той не став цього робити, йдеться в сюжеті ТСН.

"Ми живемо в дуже складний час – час вибору. Цей вибір завжди між світлом і темрявою, добром і злом, миром і війною", - говорив Козловський навесні 2014 року в Донецьку, коли приходив на тамтешній молитовний майдан, щоб із різними конфесіями молитися за мир. У січні 2016 р. вченого захопили терористи з "ДНР" за сфабрикованою справою, звинувачуючи в диверсії на користь України. Протримавши полоненого рік та майже чотири місяці в підвалі, трибунал бойовиків ухвалив рішення: ув'язнити українця на два роки та вісім місяців.

"Обмежили всілякі контакти, немає ні телефонного дзвінка. Хоча просили різні організації церковні, щоб дозволили хоча б на Різдво чи на Великдень – немає ніякої реакції", - розповідає дружина Валентина Козловська.

За її словами, єдине, що просив чоловік через адвоката – це книжки, журнали та лампочки, щоби мати змогу бодай читати. Родина вченого нині живе в столиці. Сам історик не полишав окуповану територію, бо піклувався про сина Святослава – у хлопця синдром Дауна.

"Він постійно дивиться його фотографії і не можемо пояснити, чому батька так довго немає", - каже інший син Олександр Козловський.

Переговори з бойовиками за весь час результату не принесли.

"Дуже важко йдуть переговори, бо навіть ті списки, які намагаються узгодити, в нашій версії обовязково стоїть Ігор. Інша сторона до сьогодні не включала пана Ігоря до цих списків", - твердить віце-спікер ВР Ірина Геращенко.

Митці, науковці та просто небайдужі українці влаштували в соцмережах флешмоб із вимогою звільнити Козловського, однак цього розголосу виявилося замало. Релігієзнавці звернулися з проханням про порятунок заручника до УПЦ Московського Патріархату, але безрезультатно.

"Це взагалі крамола. Ми звернулися навіть до патріарха Кирила з проханням визволити Ігоря, але одержали листа такого змісту, що це ваша внутрішня справа", - розповів заступник директора Інституту філософії професор Анатолій Колодний.
Tags: Гундяев, РПЦ, преступления, скандалы, терроризм
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments