bitvazaurozay

Запорізький митрополит МПвУ поскаржився в ОБСЄ на перешкоджання в участі у хресному ході

30 липня 2018 року митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко) зустрівся з представниками Дніпровського офісу ОБСЄ. Головною темою бесіди став інцидент, що стався напередодні святкування 1030-річчя Хрещення Русі, коли 16 автобусів із паломниками деякий час не випускали з Запоріжжя, повідомляє сайт УПЦ.

Зокрема митрополит Лука мав зустріч із керівником команди спостерігачів Олегом Старостиним і спостерігачем Дарлін Джексон. Лука повідомив про обставини інцидентів, свідками яких були сотні людей. "Учасники переконані, що це були ретельно сплановані заздалегідь акції", - пише сайт МП.

Також товариш Мудіщев розповів про те, що "чиновники зганяли людей на ходу так званого «Київського патріархату» та збирали гроші у підприємців для оплати транспортних витрат із доставки цих людей у Київ", зазначає сайт МП.

Підсумовуючи він підкреслив, що незважаючи на ситуацію, що склалася сьогодні навколо МП в суспільстві, все більше людей зміцнюються у вірі, про що засвідчив хресний хід, в якому, за даними МП, взяли участь понад 250 тисяч вірян.

Лука Мудіщев як завжди бреше, бо за офіційними даними в московській ході прийняло участь біля 20 000 зомбаків, а їх регіональний керманич перебільшив цю цифру більше ніж в 12 раз! І до того ж він не привів ЖОДНОГО факту, а тільки молов про те, що «учасники переконані». Ці учасники багато в чому переконані, а я в свою чергу переконаний в тому, що їх треба обстежити в психіатричній лікарні і тоді все стане на свої місця.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.