bitvazaurozay

Підбиваючи підсумки поїздки в Київ на Хресну Ходу

Хотілось би подякувати народному депутату України Анатолію Сергійовичу Евлахову від імені прихожан Свято-Троїцької парафії села Хлоп*яники Сосницького району зате що він надав нам як і минулого року автобус.

Також дякую Корюківську РДА від імені прихожан Свято-Покровської парафії села Жукля Корюківського району за наданий транспорт та керівнику апарату Корюківської РДА Олександру Григоровичу Безнісько який супроводжував паломників з Корюківського району.

А також голові Сосницької РДА Геннадію Анатолійовичу Смаглюку який на моє прохання виділив нам третього автобуса. Також голові Хлоп*яницької сільради Петру Степановичу
Маковці який зважаючи на те що в цій поїздці більшість складали саме люди з його сільради з Хлоп*яників та Сосновки вирішив у вільний час супроводжувати своїх односельчан.

Також дякую водіям, поліцейським та медикам які діяли дуже професійно. Складність полягала в тому, що наші парафії знаходяться в різних районах області і тому координувати дії приходилося з чиновниками відповідно теж з різних районів. Але все пройшло дуже добре, ніхто не загубився, всі повернулися живі й здорові з незабутніми враженнями.)


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.