bitvazaurozay

Хрещення Русі: поліція нарахувала 20 тисяч вірян, в УПЦ МП кажуть про 250 000

У МВС України та Національній поліції зазначають, що правоохоронці впоралися із завданням з організації безпеки Хресної ходи Української Православної Церкви Московського патріархату з нагоди 1030-річчя хрещення Русі, що відбулася в Києві у п’ятницю, пише Інтерфакс Україна.

“Загалом були задіяні близько 5 тисяч співробітників МВС. Якщо говорити про кількість учасників цього заходу, то, за попередніми оцінками, їх було до 20 тис. осіб. Я наголошую, що в нас не було якихось значних ексцесів і порушень правопорядку”, – сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий журналістам у п’ятницю в Києві після завершення Хресної ходи УПЦ МП.

Начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко зазначив, що затримали трьох людей біля будівлі Кабінету Міністрів України під час Хресної ходи.

“Вони не виконали деяких законних вимог співробітників поліції. Ці особи йшли попереду колони, затримували рух, і в поліцейських виникли обґрунтовані підозри, що вони можуть вчинити провокацію”, – сказав він.

Крищенко наголосив, що точнішу оцінку дій цих людей і причину їх затримання буде викладено трохи пізніше.

Керівник столичної поліції також зазначив, що рівень гарантування безпеки Хресної ходи не був знижений порівняно з попередніми роками, й відсутність рамок із металошукачами не є показником цього.

“Заходи безпеки були такі самі, була поверхнева перевірка. Так, можливо, не було великих огорож, але це не пов’язано зі зниженням рівня перевірки”, – пояснив він.

У свою чергу Яровий наголосив, що правоохоронці з роками вдосконалили методи своєї роботи.

“Ми проводимо додаткові превентивні заходи, зокрема в тих місцях, де збираються учасники масових заходів, і ми вже маємо великий досвід цього”, – вказав він.

У свою чергу керуючий справами УПЦ МП митрополит Антоній (Паканич) зазначив, що, за оцінками УПЦ МП, у Хресній ході взяли участь 250 тис. осіб.

“За нашими першими підрахунками, в ході взяли участь понад 250 тисяч осіб”, – сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.