bitvazaurozay

В словацькій церкві встановили цілодобовий кран з пивом

В словацькому селі Склене-Тепліце, що відоме своїми мінеральними джерелами, в костелі святого Лукаша з'явився кран з пивом.

Це була ідея священика Віта Тужинського. Він замислився над тим, чому в часи раннього християнства люди не йшли з храму відразу після служби, а залишалися, щоб разом поїсти, випити і поговорити про життя.

Щоб зблизити місцевих жителів і залучити їх до церкви, він вирішив пригостити їх пивом. В заґратованому вікні костелу влаштували два крани – один з пивом, а другий з безалкогольним напоєм. Розлив працює цілодобово. Люди самі собі наливають напої і залишають плату за них: в оголошенні зазначено, що церкві 0,5 літра пива коштує 22 центи, і саме стільки просять залишити за пиво. Кружка з грошима стоїть абсолютно вільно – зловмисники на неї не зазіхають. Ідея сподобалася і місцевим жителям, і тим, хто відпочиває на бальнеологічному курорті. Втім, знайшлися і противники – на думку представників старшого покоління, в церкві подібному не місце.

Однак, отець Віт впевнений, що це справа богоугодна. Він нагадує слова апостола Павла: «Чи їсте, чи п'єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть».

В одній з церков Англії провели пивний фестиваль, щоб залучити парафіян і допомогти їм перестати вважати церкви суворим і страшним місцем. А в США існують суспільства, що об'єднують вірян - любителів пива – люди збираються за кухлем пива, щоб поговорити про Бога і обговорити питання релігії.

Джерело: https://goo.gl/uPqrrP

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.