bitvazaurozay

Як галичани насаджують Русскій мир на Чернігівщині

 Сьогодні був в Сосниці утряс всі формальності щодо паломницької поїздки в Київ 28 серпня. Одна чиновниця почувши про це питає, а ви ж заїдете до матушкі Аліпії?

- Хто вам про цю Аліпію розповів? - питаю.

- Наші батюшки носили тут такі красіві книжечки про Аліпію і там написано, що вона великая святая.

Тут треба пояснити, що в Сосниці діють виключно церкви Московського Патріархату і служать там священники з Галичини.

- Довелося пояснювати що ми православні християни, а не прибічники мордовського шаманізму та іншого окультизму.

Розповів трохи і про ту мордовську п'яницю яку періодично хапала білка і те видавалося за "божі одкровення", бо північні народи взагалі дуже схильні до алкоголізму, це їх національне горе, мордва, мокша, фіни і т. д. і про те що офіційна комісія РПЦ звичайно не визнала шаманку святою.

В цій історії прекрасно абсолютно все, такий собі пєлєвінський сюжет. Патріоти галичани, справжні кошерні українці які служать в Московському патріархаті виносять мізки місцевим аборигенам сіверянам за допомогою мордовських шаманських культів і насаджують тут Русскій мір.

Так, у всьому винні кляті %иди, мо?*алі та інші воріженьки, а ми тут зовсім не до чого, ми ж як жінка римського імператора, поза підозрою. Пишаймося і далі, еге-гей!

Зи. Ледь не забув, вони ще й на АТО допомагають!


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.