bitvazaurozay

У рейтингу довіри українців Євросоюз випередив Церкву

Підтримка Євросоюзу серед українців порівняно з минулим роком зросла на 6%. Зростання позитивних настроїв засвідчує нове щорічне опитування Євросоюзу в країнах-учасницях програми Східного партнерства, повідомляє  Zaxid.net.

Дослідження стосувалося обізнаності громадян держав-учасниць Східного партнерства щодо політики Євросоюзу, моніторингу рівня довіри до інституцій та визначення пріоритетних цінностей.

Згідно з результатами дослідження, рівень довіри до Євросоюзу в Україні порівняно з 2017 р. зріс на 8%. Результати опитування свідчать, що 66% українців довіряють ЄС. Водночас ООН довіряють 54% опитаних, а НАТО – 40%. Довіра до Євразійського економічного союзу (Росія та її союзники) натомість опустилася до найнижчого рівня – 29%.

За рівнем довіри Євросоюз також суттєво випередив усі національні інституції. Церкві довіряє 58% українців, місцевій владі – 40%, урядові – 16%, парламентові – 12%, а політичним партіям – 11%.

Під час опитування 71% громадян України назвали мир, безпеку і стабільність серед трьох найважливіших цінностей. Достаток і заможність вважає пріоритетним 41% респондентів, а 34% обрали серед важливих цінностей чесність і прозорість. 70% українців асоціює Євросоюз з утвердженням цих цінностей в Україні.

Водночас 42% українців не мають оптимізму щодо майбутнього країни. «Дуже оптимістично» налаштовані 22% опитаних, а «цілком оптимістично» - 29%.

Згідно з результатами опитування, 45% українців найбільше турбує рівень життя і бідність, 37% назвали причиною найбільшого занепокоєння війну і безпеку, 36% – економічну кризу, 33% – корупцію. І лише 7% опитаних непокояться через «територіальний конфлікт» в Україні. Цей показник порівняно з 2017 роком знизився на 4%.

Щорічне опитування здійснювалося впродовж березня 2018 року за методом особистих інтерв'ю. Опитано 1 тис. респондентів.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.