bitvazaurozay

Миколаївська облрада під крики депутатів “Опоблоку” підтримала автокефалію

Депутати Миколаївської обласної ради проголосували за проект рішення про підтримку звернення Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про  автокефалію Православної Церкви в Україні, пише місцеве видання blin.mk.ua.

Відповідне рішення було прийнято на сесії облради у четвер, 5 липня.

У проголосованому рішенні Миколаївської обласної ради вказано, що створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні.

«Закликаємо всі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти створенню української автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави», — йдеться у  відповідному документі.

Голосування тривало під крики депутатів фракцій “Опозиційний блок” та “Нової дєржави”, які відразу залишили приміщення, де проходила сесія.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.