bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Ігумен РПЦ і Президент України обмінялися подарунками

Іконами “Тайна вечеря” і “Чорнобильський Спас”
Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Республіки Білорусь разом із Президентом Білорусі Олександром Лукашенком відвідав Свято-Михайлівську церкву РПЦ (Білоруський екзархат) і помолилися за мир, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

“Лідери держав помолились за мир та благоденство українського та білоруського народів”, — йдеться у повідомленні прес-служби Президента України.

Молитву відправив ігумен Олексій, настоятель Свято-Михайлівської церкви (Петриківський район Гомельської обл.). Разом з Президентами священик поставив свічки.

“Він назвав зустріч Глав держав знаковою подією та подарував Президентам ікони „Тайна вечеря“, як символ єдності та злагоди християн”, — зауважили у відомстві.

В Адміністрації Президента також повідомили, що глава держави подарував ігумену Олексію ікону “Чорнобильський Спас” та нагадав про події 31-ї давнини і зазначив, що тоді завдяки милості Божій вдалося подолати наслідки Чорнобильської катастрофи.

Президент України також поспілкувався із місцевими мешканцями, подякував за теплий прийом на білоруській землі та зауважив, що український та білоруський народи абсолютно унікальні в своїй гостинності.
Tags: события
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments