bitvazaurozay

В МП сфальшували архієрейські підписи під зверненням проти автокефалії

1 липня український "5 канал" оприлюднив відеосюжет, з якого випливає, що підписи 72 архієреїв УПЦ (МП) під зверненням проти автокефалії від 25 червня 2018 року були підтасовані.

25 червня 2018 року, після завершення богослужіння у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого та з нагоди дня тезоіменитства глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія, в Києво-Печерській лаврі відбулася нарада архієреїв цієї конфесії, на якій була ухвалена заява з підтвердженням канонічного зв'язку з РПЦ та виступом проти всього, що порушує "наявний канонічний статус" УПЦ (МП).

1 липня "5 канал" поширив відеосюжет з фрагментом телефонного інтерв'ю з митрополитом Софронієм (Дмитруком), керуючим Черкаською єпархією, чий підпис також стоїть під згаданим документом. На запитання журналіста до владики Софронія про його підпис останній відповів:

— Я такого не знаю і не чув про таке звернення.

— То не було звернення? Ви нічого не підписували?

— Я підписав, що я був присутній. Всі члени, які там були, вони підписувалися, що вони були присутні. А що писали звернення... При мені такого не писали. Не знаю, може пізніше хто написав?

Нещодавно у деяких ЗМІ повідомлялось, що “в кращих традиціях «совка» архієреї підписували його [документ] примусово та без тексту”, який ніби писався пізніше.

У тому ж сюжеті на "5 каналі" повідомляється про альтернативний лист від духовенства і мирян УПЦ (МП) на підтримку автокефалії.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.