bitvazaurozay

Що буде робити піп - скільки секунд він буде думати чи залишитися в МП? От єпископи і розхвилювалися

Про істерику рекетіров
УПЦ МП каже: не втручайся Константинополь, спочатку об'єднання, а потім автокефалія. Ок. Два питання. Чому 30 років не зроблено ніяких кроків назустріч об'єднанню? І це всі Данилевичі виступають проти Патріарха Кирилла, який ясно заявив, що ніколи москалі не дадуть автокефалії українцям ні при яких умовах, навіть повних об'єднань на повної одностайності - бо українські святині то серце їхньої москальської Русі. І от що робити, коли москалі та УПЦ нескінченно брешуть, самі не визначивши своєї позиції. Нескінченно чекати??? Чого? Кожен рік спротив всьому українському в москальському патріархаті наростає. Той мудак, що заміник Чапліна - Щіпков проповідує, що взагалі українців немає, є російський народ, від якого штучно відірвали українців, які насправді росіяни і треба швидше приєднати, а кожен день неприєднання - це геноцид. Народ, це все їх світогляд. Із таким світоглядом треба посилати подалі усю цю москальську наволоч, бо вони просто всіх обманюють. Це - АТЕЇСТИ, гебісти в рясах, які мучають роками звичайних вірних, попів, і це неможливо терпіти далі.
Чому всі ці "єпископи УПЦ" так проти канонічної альтернативи і кричать, що це закріпить розкол в Україні? О, це дуже просто. З'являється канонічна немоскальська церква. Що робить звичайний піп? Він шурує до альтернативного канонічного єпископа і питає єдину річ, яка хвилює попів: "У Вас які взноси в єпархію?" Дізнається, що там воно менше в 10-20-30 разів. І що буде робити піп - скільки секунд він буде думати чи залишитися в МП. От єпископи і розхвилювалися. "Розкол, світова загроза, українське православ'я ніколи не буде єдиним".Вони хвилюютьються, бо як визнає Константинополь справжнє українське православ'я усі їх попи разом з парафіями опиняться як раз у канонічній альтеранативі, у закінчиться солодке життя. На пам'ять залишаться будинки у центрі Києва, мерседеси, коштовності та все інше "собранноє непосільним трудом". Ну нічого, якось перекрутитеся, таких "бувших" кучмістов - половина Конча-Заспи, і нічого, якось без них обходимося. Тому усі ці крики "Константинополь не втручайся" - це істерика рекетира, який зрозумів, що час його пройшов, і не більше того.

Юрій Павлович Чорноморець.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.