bitvazaurozay

Цікаві деталі вчорашнього сходняка УПЦ (МП)

1. «Одноголосно прийняте звернення». В кращих традиціях «совка» архієреї підписували його примусово та без тексту – з думкою стада ніхто не рахується. Текст писався пізніше.

2. Залякування. Громадянин Березовський сказав, що серед присутніх є 8 «зрадників», не називаючи при цьому конкретних імен, та попросив їх встати. Ніхто не встав. Онуфрій сказав, імена йому все одно відомі, а злив їх особисто Патріарх Варфоломій під час зустрічі з паламарем Новінським та його кишеньковими архієреями.

3. Козел відпусти. Ця номінація традиційно лишилася за Олександром Драбинком, який був відсутній. Прагнення незалежності від Москви – найтяжчий гріх.

4. Інь та Янь. Митрополит Софроній єдиний, хто відкрито не побоявся висловити свою позицію про підтримку від’єднання від ФСБ. На нього одразу ж накинувся любитель блакитних підрясників Агафангел, який не потерпить нанесення шкоди геополітиці РФ.

5. Міжнародне «визнання». Балтський Олексій розповів страшну історію про те, що він побував у Болгарській православній церкві, де не знали, що він адепт УПЦ (МП), і відкрито заявили, що УПЦ (МП) повністю підконтрольна ФСБ злочинна організація.

Проект Підрясник

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.