bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Канонічність чи Комічність

Коли я слухаю заклинання МПвУшників про те які вони благодатні та канонічні, то згадую одну бувальщину яка колись мене дуже здивувала але пізніше я перестав такому дивуватися.
Це розповідав мені настоятель однієї церкви з Менського району. До них ходила вже багато років одна жінка і її вважали самою набожною в селі, майже святою.

Одного разу вона зробила щось не так і батюшка виказав їй своє невдоволення при цьому привівши приклад з Євангелії, але побачивши що вона не розуміє в чому річ спитав прямо, а ти Євангеліє читала?
Вона відповіла, що всяких...дурних книжок не читає, бо там нічого хорошого не пишуть. Так їй благословив якийсь старець коли вона їздила в Почаїв. Священник впав в ступор і не знав що відповісти.)

То може замість байок про канонічну благодать краще євангелієзували б своїх прихожан, а то виходить просто комічно?
Tags: МПвУ, случаи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments