bitvazaurozay

То, чего я боялся, таки случилось. Кровавая жертва фсбшному Ваалу была принесена

Теперь агенты в рясах будут раскручивать этот сюжет, чтобы показать "гонения", приплетаю сюда Поместную Церковь и в хвост и в гриву.

"Але те, що сталося сьогодні, перевершило все: на території храму було вбито людину – сторожа, що чергував у нічну зміну. Грабіжники вдерлися на територію о першій годині ночі і не тільки розбили голову неозброєному літньому чоловіку, але і після того, як підготували до виносу церковні ікони, почали «відзначити справу» прямо у при храмовій трапезній, влаштувавши пиятику! Подібну нелюдськість складно уявити!
Ви витрачаєте час і ресурси на реформу органів внутрішніх справ, закупівлю техніки, нових відзнак та інше, так чому ж дійсний рівень охорони правопорядку, охорони життя і спокою мирних громадян України, не дозволяє відчувати себе у безпеці? У всіх нас виникає питання: скільки ще храмів має бути пограбовано і скільки віруючих вбито, щоб можновладці зглянулися до наших «дрібних» проблем?
Чи вони вважають, що як тільки в Україні буде створена Єдина Помісна Церква, а українську землю «освячуватимуть» гей-паради, що проходять під охороною поліції, на реформування якої витрачаються гроші простих платників податків – прихожан цих храмів, то злочинність зникне сама собою?"

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.