bitvazaurozay

Убить Жара-2

 Вже пару днів вирує істерика любителів скрєпів стосовно «запланованого вбивства архієпископа Банченського УПЦ МП Лонгіна (Жара)», яке «замовила українська влада».

Не будемо вдаватися в подробиці особистості цього українофоба та минулих «замахів на його життя».

Звичайно це може бути як черговою спробою піару самого «ісповєдніка», так і відома стара пісня про «ганєнія» на «кананічєскій» екзархат РПЦ в Україні.

Але, завжди є але…
Версія про замовлення від влади не викликає нічого окрім сміху.

Включивши мізки, не важко зрозуміти, що якщо таке вбивство і відбудеться, то вигідним воно може бути тільки «церкаві-матєрі» та її кремлівським кураторам.

Тим паче, після жорсткої критики громадянина РФ Володимира Гундяєва за залицяння з Ватиканом, Жара в РПЦ м’яко кажучи трохи недолюблюють, і у сані він залишається тільки через лобі громадянина України Ореста Березовського.

Тож, цілком вірогідно, що Жару заплановано стати новим «мучеником» у цій війні проти автокефалії, з подальшими звинуваченням української влади у цьому.
Цинічно? Не для Росії.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.