bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Униніє

Інколи буває таке, шо нападає униніє і тоді починаєш розуміти навіть самогубців. Десь читав, що це результат недостачі якогось вітаміну, чи мікроелементу. Але якого конкретно і що треба робити, щоб його було вдосталь, то цього не те що ніхто не знає, навпаки, про це знають дуже багато і дають стільки порад, що просто очі розбігаються від такої кількості інформації, а результат — униніе.

Не хотілось би давати поради як його перебороти, бо у кожної людини своя неповторна душа і шо руському добре, то німцю капець. Воно чимось схоже з хворобою – нічого не миле і все випадає з рук, або з корозією – роз’їдає душу з середини. Мабуть найкраще допомагають від цього думки про смерть. Все одно здохнеш, як не крути. А коли ти помреш, то це хіба вже так важливо? Або ж в чому тебе закопають? Це так суттєво? Тому заспокойся, бо все одно “впадемо в руки Господа, а не в руки людей; тому що, яка велич Його, таке й милосердя Його” (Прим 2:18).


Tags: юмор
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments