bitvazaurozay

Депутати Херсонської обласної ради підтримали звернення про надання автокефалії

1 червня в сесійній залі Херсонської обласної ради було публічно підтримано більшістю депутатів звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо підтримки представниками громади Херсонщини бажання українців мати свою помісну автокефальну церкву.

Звернення підготовлено Радою церков при Херсонській обласній державній адміністрації та підписано 37-ма депутатами області.

Депутати звернулись до патріарха з проханням надати томос про автокефалію Православній Церкві в Україні, "яка протягом 1030 років була канонічною територією Константинопольського Патріархату, з того часу, коли наша нація була охрещена та прийняла Святу Православну Віру".

У зверненні зазначається, що "українці віддали тисячі життів за незалежність своєї держави, вибрюючи суверенітет не тільки географічний, але й духовний".

Депутати "уклінно просять" патріарха Варфоломія підтримати бажання українців мати свою власну Церкву, "яку б визнавали всі православні церкви світу" і через яку "українці будуть долучені до всієї повноти Православ'я". При цьому вони підкреслюють, що "стоять на сторожі дотримання прав і свободи совісті всіх релігійних конфесій і деномінацій".

Як зазначають депутати, слово патріарха, яке спиратиметься на рішення Синоду Константинопольської Церкви, "має стати вирішальним у єднанні православних віруючих в Україні". Томос про автокефалію вони вважають "масштабним миротворчим кроком, який позитивно змінить хід історії".

Далі йдуть підписи депутатів Д. Бугрія, М. Ставицького та інших.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.