bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Релігійна дискримінація в Сосниці

В Сосниці добре розумієш що відчували негри на початку 20-го століття в США, або в ПАР, тут ти людина другого сорту тільки тому, що належиш не до тієї релігійної конфесії. В тебе немає ніяких прав, бо всі права у білих, а ти тут чорний.

Білі це представники МПвУ і їм все можна, тобі того ніколи не дозволять. Зайшов до місцевої газети "Час" і запропонував розмістити статтю на релігійну тему, але мені відмовили бо я н̶е̶г̶р̶ ̶клірик УПЦ КП і ось сьогодні відкриваю новий номер і читаю тут на сторінці 4 розлогу статтю білого священника з МПвУ.

Білі клірики МПвУ тут мають в ЦРЛ гарну молитовну кімнату, а от нам не дозволяють і катають на бюрократичній каруселі вже добрих пів року. Що ж, прийдеться стати місцевим Мартіном Лютером Кінгом і розпочати рух за громадські права н̶е̶г̶р̶і̶в̶ ̶вірян УПЦ КП.
Tags: УПЦ КП, Украина, мнение, новини
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments