bitvazaurozay

Львівські організатори відмовились від Козловского після його виступу у Москві

Львівський розважальний заклад "Галерея Лицарів" відмовилась від участі у своїх заходах співака Віталія Козловського через його нещодавній виступ на московському концерті до 9 травня. 

"У звязку із виступом артиста 9 травня в Москві, - запланований виступ Віталія Козловського 18 травня скасовано! У найближчий період доби оголосимо про заміну хедлайнера", - сказано на сторінці організатора.

Нагадаємо, у Львові обіцяли бойкотувати концерт Віталія Козловського.

Раніше Форпост писав, що заслужений артист України Віталій Козловський заспівав на концерті у Москві, присвяченому 9 травня. 

Також раніше Віталій Козловський похвалився спільною фотографією зі скандальною сепаратисткою, колишнім мером Слов’янська Нелею Штепою.

Окрім того, уродженка Львова Наталія Бучинська також "засвітилася" серед артистів, що взяли участь у великому концерті "Победа. Одна на всех" на телеканалі "Інтер".

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.