bitvazaurozay

МЕТАЛУРГАМ КРИВОГО РОГУ НАВ'ЯЗУЮТЬ ПІДПИСНІ ЛИСТИ ПРОТИ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ

 

Розпочату в УПЦ (МП) кампанію зі збору підписів проти української автокефалії намагаються перекинути на нецерковне середовище. В самій Церкві рядові священики скаржаться на тиск з боку церковної адміністрації, яка нав'язує їм збір підписів.

Зокрема, за повідомленням депутата міськради Кривого Рогу Миколи Колесника менеджери компанії "Метінвест" (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) обходять підлеглих з друкованими зверненнями до Вселенського патріарха Варфоломія проти надання автокефалії Українській Церкві.

"Отримав інформацію про те що керівники середньої ланки обходять підлеглих з заявами (уже надрукованими), це звернення від УПЦ (МП) про заборону автокефалії Української Wеркви." Наполегливо пропонують "заповнити і підписати, відразу забирають і звітують вищому керівництву", - цитує депутата Еspreso.tv.

За його словами, підписні листки бачили на Центральному та Південному гірничо-збагачувальних комбінатах.

"Такі" звернення "вже гуляють по цехам ЦГЗК і ПГЗК", - підкреслив Колесник і додав фото підписного листа, який отримав від метулургів.

Власниками "Метінвесту" є Рінат Ахметов і Вадим Новинський. Останній є найбільшим меценатом УПЦ (МП). 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.