bitvazaurozay

НА ВІННИЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНОВУ ПРОСИТИМУТЬ СУД ОШТРАФУВАТИ СВЯЩЕНИКА-«КОЛОРАДА» З УПЦ (МП)

 

Співробітники Немирівського відділення поліції вдруге скерують до суду матеріали адміністративної справи щодо священника УПЦ (МП) Дмитра Курмоярова, який опублікував георгіївську стрічку у соцмережі Facebook. Про це кореспондентці Depo.Вінниця повідомили у Немирівському відділенні ГУ НП у Вінницькій області.

В поліції зауважують, що строки давності адмінматеріалів не пройшли: із моменту надходження справи в суд є 3 місяці, аби їх розглянути. Тож як тільки завершаться травневі свята, поліцейські скерують до суду вдосконалений адміністративний протокол.

"Суд, нібито, не уповноважений розглядати такі справи. Бо це не прописано у законі та цій новій статті Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ми доповнимо наші матеріали прикладами, коли суди України розглядали такі категорії справ та приймали позитивні рішення. Є практика складання таких протоколів та розгляду їх у суді", - коментують у Немирівському відділенні поліції.

Так, у січні 2018 року Яремчанський міський суд Івано-Франківської області розглянув протокол за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 173-3 КУпАП. Водій авто на лобовому склі прикріпив георгіївську стрічку, за що суд оштрафував його на 2550 грн.

Ратнівський районний суд Волинської області також оштрафував власницю авто, яка їздила містом із георгіївською стрічкою на радіоантені. Штраф: 850 грн. Відтак, судова практика штрафування за георгіївську стрічку в Україні присутня.

Додамо, що суддя Немирівського районного суду Вінницької області Тетяна Слободяник відмовилася розглядати адміністративний протокол, який склали на священика УПЦ МП Дмитра Курмоярова. Вона обґрунтувала своє рішення тим, що у чинному законодавстві не зазначено, що районні суди можуть розглядати таку категорію справ.

Нагадаємо, що протокол на священика склали немирівські поліцейські 7 лютого 2018 року (стаття 173-3 КУпАП) та скерували у суд для розгляду по суті. До суду справа надійшла 15 лютого 2018 року, а вже 23 березня суддя відмовилася розглядати адмінматеріали, посилаючись на чинне законодавство.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.