bitvazaurozay

Прес-тур недожурналістів "Рускава мира" було відправлено зі Стамбулу з нічим

Акція була організована одіозним митрополитом одеським Агафангелом.
2 травня група відпливла до Туреччини.
4 травня «прес-тур» прибув до Стамбулу і відбув на Фанар. А на Фанарі їм відповіли зрозумілою їм мовою: «фанар вам». Ані зустрічі зі Вселенським патріархом, ані запланованої після неї прес-конференції не сталося. Здивовані служителі резиденції патріарха, дивлячись на цей табор силилися збагнути – а це хто взагалі?

4 травня у Варшаві з’явилися нардеп В. Новінський, керуючий справами УПЦ-МП митрополит Антоній, заступник голови відділу зовнішніх зв’язків УПЦ-МП протоієрей М. Данилевич. Приїхали аби переконувати Його Блаженство, предстоятеля Польської Автокефальної Православної Церкви, митрополита Варшавського Саву у тому ж самому – непотрібності надання автокефалії Українській помісній церкві. Робиться все це напередодні приїзду до Варшави делегації зі Стамбулу – по цьому ж питанню, як раз. Привезе Новінський з Варшави «повний фанар»

А тепер чекаємо, що напише еМПешна жовта преса імені Паканича, про ці "мегавдалі" вояжі?...


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.