bitvazaurozay

В мерії Кропивницького граються в “русскій мір”

Засідання робочої групи з регенерації фортеці святої Єлисавети відбудеться у міськраді Кропивницького 26 квітня.

Про це CBN повідомила начальник відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури Кропивницького Надія Лісняк.

За її словами, це засідання буде першим. Початок – о 15:00.

Нагадаємо, у Кропивницькому займуться створенням програми регенерації фортеці святої Єлисавети.

У міськвиконкомі створили робочу групу з науковців, краєзнавців, істориків, музейників, представників громадськості, яка працюватиме над програмою, що передбачає ознайомлення з першоджерелами заснування фортеці та переліком заходів, аби пізніше депутатський корпус міг прийняти рішення про створення заповідної зони на території фортеці й подальшого використання цієї унікальної пам’ятки національного значення.

Зокрема мова йде про те, як пристосувати пам’ятку до нинішніх умов використання. Наприклад, очистити один з бастіонів, можливо, бастіон Андрія Первозваного, від рослинності, провести археологічні дослідження для подальшого створення на цьому місці музею під відкритим небом.

“Хорошу справу” з пропаганди “русского міра” започатковують в Кропивницькому під час війни з російськими загарбниками на сході України. Ви можете уявити, що під час війни з німецькими фашистами десь у тилову Ташкенті відкривали пам’ятник Адольфу Гітлеру чи проводили читання “майн кампф” ? А у Кропивницькому все можливе: розбудова десятка московських(!) церков, хресні ходи(об’їзди) на честь вигаданої святої Єлизавети, акції протесту проти української назви міста та побудови українських храмів. Тепер дійшли вже черга і до відбудови російської фортеці. Цікаво, а чи покличуть на відкриття реконструйованого дива бойовиків ДНР?

На інвентаризацію об’єктів, місті де є великі негаразди з дорогами та тротуарами, на території десятиліттями захаращених земляних валів доби російського колоніального панування намагаються виділити 140 000 гривень! А ще це є прихованим маневром, щоб завадити будівництву на території фортечних валів та  колишнього розташування церкви кафедрального собору УПЦ Київського Патріархату.

А цікава думка СБУ з цього приводу?

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.