bitvazaurozay

У Запорізький єпархії МП за день зібрали 10 тис підписів під зверненням до Патріарха Варфоломія


За один день на парафіях було зібрано понад десять тисяч підписів на підтримку звернення до Патріарха Варфоломія.

Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ Лука подякував вірянам Запорізької єпархії за підтримку звернення до Вселенського Патріарха.

Як повідомляє прес-служба єпархії, за один день на парафіях було зібрано понад десять з половиною тисяч підписів на підтримку звернення до Патріарха Варфоломія з проханням «не стати інструментом для вирішення чиїхось політичних інтриг і не допустити погіршення міжконфесійної ситуації в Україні».

Митрополит подякував усім, хто відгукнувся на заклик захистити Церкву в момент хвилювань, «зумовлених тим, що люди, необізнані в Її устрої, які не є Її чадами, знову вирішили потренуватися у навичках не тільки руйнування внутрішнього церковного проживання, але й створення соціальних вибухів і негараздів у нашому спільному домі – Україні».

Також Запорізький митрополит закликав вірян молитися про збереження канонічної Церкви в Україні та світі.

«На сьогодні ми особливо повинні доводити свою небайдужість до нашої Матері-Церкви і разом протистояти різним нападам на Неї. Вірю, що наші спільні молитви та дії збережуть як нашу духовну Матір - канонічну Українську Православну Церкву, так і нашу батьківщину - Україну, у мирі і вбережуть від згуб і негараздів», - звернувся до вірних митрополит Запоріжжя.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.