bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

У Києві освятили 10 тисяч великодніх пасок для зони АТО

Намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря УПЦ КП в Києві архієпископ Вишгородський Агапіт освятив для жителів Донбасу та українських військовослужбовців в зоні АТО 10 тисяч великодніх пасок, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

"Ми зібралися в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі за кілька днів до головного християнського свята заради особливої події, а саме щойно освятили 10 тисяч пасок, щоб передати їх у зону АТО на Донбас. Ці паски будуть передані до свята у військові частини. Також деяка кількість цих пасок будуть передані людям малозабезпеченим на Донбасі, різним дитячим закладам, які потребують нашої допомоги", - розповів архієпископ Агапіт.

За його словами, ці паски через управління військового духовенства і відділ соціального служіння УПЦ Київського Патріархату будуть передані для українських військовослужбовців та нужденних жителів Донбасу.

"Ми віримо у те, що Христос Воскрес і своїм воскресінням переміг владу смерті і диявола, так і наші військовослужбовці, я хочу побажати їм, щоб вони не втрачали віру у нашу перемогу над російським агресором. Як наголошує завжди у своїх промовах предстоятель святійший Патріарх Філарет, що на нашому боці правда, а якщо правда на нашому боці, то з нами Бог. А якщо з нами Бог, то завжди там, де Бог, там - перемога. Тому ми віримо в нашу перемогу і бажаємо цієї перемоги нашим захисникам", - додав архієпископ.
Tags: УПЦ КП
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments