bitvazaurozay

Ось такі у нас «народні співаки» та «герої України». Огидно від цих хохлів-малоросів

Щойно подивився на 5 каналі передачу з родиною співачки Ніни Матвієнко. Розказуючи про свою велику родину, вона повідомила, що майже всі брати і сестри перебрались у столицю, за виключенням одного брату, який залишився на Житомирщині. Ще один брат оселився на Донбасі і далі, за словами співачки, «коли все там ось це почалося» він виїхав на Урал. «Коли все це скінчиться ми спробуємо знайти його і запросимо до нас». Ще одна сестра Матвієнко мешкає десь на Далекому Сході.

Розумієте, українці? Для народної співачки і героя України на сході «щось там почалося». Не агресія Росії з її терористами та регулярними військами, з російською зброєю і п’ятою колонною совків, а «якась заворушка».

Не треба, Ніно, шукати свого брата-колабораціоніста, щоб завезти до нас зайву хромосому зради. У нього на початку російської агресії був вибір з ким залишитися – з Україною чи поїхати у стан ворога. Нехай залишається, як і інша твоя сестра на Московії. Менше бруду буде. Достатньо твоїх тупих речей про зраду, що виливаєш на екранах наших телевізорів і фотосесій з Монатіком, який під час війни знімається в рекламних кліпах агресорів і окупантів. Для тебе це – не війна і не горе. За твоєю логікою, то «брати чубляться за глечик».

Ось такі у нас «народні співаки» та «герої України». Огидно від цих хохлів-малоросів.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.