bitvazaurozay

Два абсолютно не пов'язаних між собою факту з життя смт Холми

Колишні та діючі працівники Холминського держлісгоспу надіслали анонімного листа, в якому висловлюють підозру щодо протиправної діяльності свого керівника – депутата Чернігівської обласної ради Олександра Демченка.

Як відомо, пан Демченко є одним із семи претендентів на посаду начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ЧОУЛМГ).

Лист адресовано голові держагентства лісових ресурсів України Юшкевич Х.В., а також копії – Міністру аграрної політики та продовольства України Кутовому Т.В. і директору НАБУ Ситнику A.C.

Редакція видання Svoboda.FM має копію листа.

У листі висловлюються підозри щодо порушень і злочинів у виконанні та за участі Олександра Демченка, зокрема такі:

- грубі порушення трудової дисципліни,
- незаконне збагачення шляхом розкрадань,
- використання ресурсів підприємства в особистих побутових справах,
- втручання у лінії електропередач 10 кВ,
- антидержавні висловлювання,
- примус до участі в політичних процесах,
- поява у громадських місцях у п'яному вигляді.
Скарги також стосуються неподобств (з того, що не описано кодексами), які начебто чинить пан Демченко відносно працівників і селян.

15:34 | 23.03.2017 р.SVOBODA.FM https://www.google.com.ua/url…

Мабуть всі ці звинувачення безпідставні, бо 12 травня того ж року у Державному агентстві лісових ресурсів відбувся конкурс на зайняття вакантної посади начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства де переміг Олександр Демченко. Читаючи це чомусь згадалася творчість нашого видатного земляка Глібова.

А це фото Свято-Михайлівської церкви Московського Патріархату, колишнього Палацу Піонерів в смт Холми де відбувається дорогий ремонт дуже швидкими темпами. Якийсь невідомий благодійник не жаліючи грошей допомагає місцевому священнику, до речі куму нашого пана Демченко, зробити екс-Палац Піонерів хоч трохи схожим на храм і тим самим закріпити тут духовне панування Москви.


 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.