bitvazaurozay

Чотири обласні ради народних депутатів висловили недовіру УПЦ (МП)


16 березня 2018 року на сесійному засіданні депутати Рівненської обласної ради ухвалили звернення до Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України щодо антиукраїнської діяльності УПЦ (МП) на території країни. Це вже четверта за рахунком обласна рада народних депутатів, яка висловлює недовіру УПЦ (МП), повідомляє Сerkva.info.

У тексті звернення, зокрема, говориться, що в умовах військової агресії Росії проти України основна ставка агресора припадає на пропаганду серед вірян України через УПЦ (МП).

Зазначається, що за сприяння УПЦ (МП) в Україні розповсюджується література виразно антиукраїнського спрямування, де спростовується агресія Росії, а війна на сході України подається як громадянська війна; у своїх молитвах та проповідях священики закликають вірян молитися за Росію, за славу російської зброї та благословляють терористів і вбивць на кровопролитну війну.

«З огляду на зазначене, просимо вжити всіх невідкладних заходів реагування щодо недопущення підривної діяльності Російської православної церкви через УПЦ на території України, в тому числі в органах державної влади та місцевого самоврядування, Збройних силах України, правоохоронних структурах та навчальних закладах», – зазначається у зверненні.

Коментуючи ухвалення цього звернення, голова Юридичного відділу УПЦ (МП) протоієрей Олександр Бахов сказав: «Подібні звернення вже приймались у Львівській, Франківській, Тернопільський обласних радах. Але такого роду заяви по суті є нікчемними та не несуть жодних юридичних наслідків».

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.