bitvazaurozay

Гидко, бридко, ГАНЬБА магазину та торгівельній мережі "Аврора"

У Чернігівських магазинах "Аврора" продають товар до Великодня, освячений отцом Сергієм з УПЦ Московського патріархату.

Зайшовши до магазину "Аврора" , звернув увагу на фото якогось дивного бородатого чоловіка, який знаходився на інформаційній дошці магазину. Спочатку подумав, що розшук. Ну всяке буває. Почитав всю оту поему, посміявся, сфотографував та вирішив звернутися до Гугл за допомогою. Гугл видав мені, що ця церква є УПЦ московського патріархату. Московитого патріархату? Саме так.

На вулиці 2018 рік, чотири роки війни з кацапнею, московський патріархат відкрито підтримує війну на сході, відкрито допомагає сепаратистам, відкрито працює на ФСБ та ху#ла .

Як можна впарювати людям в Україні товар умовно освячений та щє тіпа освячений отцем з церкви московського патріархату?

Якщо чесно то я в шоці. В шоці від того, що товар тіпа освячений (ну не реально це зробити в таких масштабах) та в шоці від того, що його тіпа освячував якийсь бородатий хрен невідомого походження з УПЦ московського патріархату.

Гидко, бридко, ГАНЬБА магазину та торгівельній мережі "Аврора".

Волошин Євген.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.