bitvazaurozay

У ВПБА НАВЧАЄТЬСЯ СТУДЕНТ ІЗ РОСІЇ

Про навчання студента родом із Кубані у Волинській православній богословській академії написало інтернет-видання Pravda.lutsk.ua.

Ілля Бобилєв учиться на першому курсі ВПБА і переконаний, що не випадково потрапив сюди. Його прабабусі та прадідусі народилися на Волині й Галичині. «Це моя історична батьківщина», – стверджує академіст.

Не знаючи української мови, опанував її за півроку і вирушив до Західної України навчатися на священика, бо переконаний, що не можна противитися волі Божій.

У ранньому дитинстві Ілля захворів і батьки дали обітницю Господу, що коли їхній син виросте, то стане священиком. Довгий час хлопець не дуже охоче сприймав той факт, що буде душпастирем, проте згодом вступив до богословського вишу.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.