bitvazaurozay

УПЦ КП освятила на Донеччині куполи нового храму, а в столиці змагається за храм на Рівненщині

12 березня в м. Волновасі архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій звершив освячення куполів на храм святого Миколая Чудотворця. У ці ж дні тривають судові змагання з розгляду справи щодо переходу храму УПЦ (МП) до УПЦ КП на Рівненщині, повідомляють сайт УПЦ КП і Укрінформ.

У чині освячення в м. Волновасі взяло участь духовенство Донецької єпархії, також був присутній голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро Такаджи.

Під час проповіді архієпископ Сергій нагадав присутнім про те, що церковні куполи символізують священну гору Голгофу, на якій Спасителя Ісуса було розіп’ято на Хресті, отже символом спасіння є носіння хрестиків, що є проявом смирення кожного із християн.

Під час освячення всі присутні помолились за Україну, за мир у державі, за героїв-солдатів.

Будівництво храму святого Миколая Чудотворця розпочато в 2017 році в честь вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади м. Володимир-Волинського, що трагічно загинули 22 травня 2014 року під смт. Благодатним внаслідок артилерійського обстрілу незаконних збройних формувань так званої ДНР. Фінансування будівництва здійснюється за рахунок благодійних коштів Волинської єпархії УПЦ Київського Патріархату та спонсорів з міста-побратима Луцька.

У ці ж дні, 14 березня, відбудеться засідання Верховного суду України з розгляду справи щодо переходу храму УПЦ (МП) до УПЦ Київського Патріархату. 17 січня 2016 року у Рівненській області, село Красносілля, за рішенням місцевої громади Святодмитрівський храм, в якому звершували служби представники УПЦ (МП), передано до громади УПЦ КП. Під рішенням підписалися близько 250 людей. Наразі тривають судові змагання.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.