bitvazaurozay

Премьер-министр Болгарии рассказал всю правду о Гундяеве

„Цей чоловік не спустився з небес, не вийшов із Раю і не є посланцем Ісуса Христа. Він відомий, як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 млрд. доларів безакцизних цигарок. І На 14 мілрд доларів цей хитрун ввіз цигарок і на 4 млрд. доларів вина для потреб церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тис. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Міхайлов, другорозрядний агент радянського КГБ. І цей чоловік має нахабство роздавать правосуддя".


Так віце- прем'єр Болгарії Валерій Сімеонов сказав про патріарха московського Кіріла (Гундяєва) після його візиту до Болгарії, де той обурювався відновленням Болгарєю історичної справедливості щодо визволителів цієї країни від османського іга. Болгари подякували не тільки росіянам, але й українцям, що особливо збісило московського патріарха. Але ж відомо, що більшість визволителів Болгарії, героїв Шипки, були таки українцями, хоч і в складі російської імперської армії.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.