bitvazaurozay

У Вінниці МПвУ планує побудувати “церковний район”


Два гектари на “Вишеньці” у Вінниці для будівництва цілого “церковного району” УПЦ (Московського Патріархату) з басейнами, паркінгами та магазинами було виділено ще в 2011 році, коли дана територія ще не належала Вінницькій міськраді. Сьогодні це питання знову порушується, повідомляє Vezha.vn.ua.

Про ймовірний “релігійний” район стало відомо на початку лютого, коли в мережі опублікували перші ескізи. Тоді ж повідомлялось, що у Вінниці на вулиці Квятека за ТЦ “Plaza Park” поблизу кінцевої зупинки на Вишеньці планується спорудження нової церкви УПЦ (МП).

Згідно з першими графічними напрацюваннями, окрім церкви також збиралися збудувати спортивне ядро зі стадіоном і трибунами, критий спортзал з басейном, поліклініку, церковний магазин, школу з трапезною та житловий будинок. Усі це в УПЦ (МП) планували використовувати для власних потреб. Замовником такого проекту став Хрестовоздвиженський храм, який нині розташовується по вулиці Келецькій.

У Вінницькій міській раді надали офіційну відповідь, що територію у два гектари надала у постійне користування Вінницькому приватному православному навчально-виховному комплексу Святого Миколая Якушинецька сільська рада ще у 2011 році. До меж Вінниці земля, на якій планують збудувати “церковний комплекс”, увійшла лише у 2015 році.

– За інформацією Департаменту архітектури та містобудування, містобудівні умови і обмеження по вказаній території не надавалися. Рішенням Вінницької міської ради від 10.10.2014 №1849 надано дозвіл на розроблення детального плану території Х мікрорайону. На сьогоднішній день даний детальний план ще перебуває на стадії розробки. Дана містобудівна документація має уточнити положення генерального плану міста, визначити містобудівні умови і обмеження та характер використання територій (земельних ділянок), – повідомляє в офіційній відповіді начальниця відділу звернень апарату міської ради та її виконкому Ірина Єлізарова.

Міська рада у 2016 році надала дозвіл на укладання договору суперфіції релігійній громаді Хрестовоздвиженського храму з “Вінницьким приватним православним комплексом святого Миколая” на земельну ділянку. Однак дозволу на забудову даної території міська влада не надасть, поки не затвердять детальний план забудови Десятого мікрорайону.

Громадських слухань з питань забудови території не проводили. Тому коли саме може початися будівництво, наразі важко сказати.

Раніше міська рада зняла з розгляду питання про будівництво церкви Київського Патріархату в парку “Хімік”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.