bitvazaurozay

Запорізька єпархія МПвУ провела хресну ходу під посиленою охороною

Хресна хода УПЦ (МП), проти проведення якої в центрі Запоріжжя виступили і представники громадськості, і влада, пройшла 25 лютого під посиленою охороною. Приурочили ходу до свята Торжества православ'я, повідомляє  Zp.depo.ua.

Збиралися організувати ходу у центрі міста - на проспекті Соборному, заради чого його довелося б перекривати на кілька годин. В результаті почався збір підписів проти ходи. Міська влада порадила панотцям змінити маршрут ходи. Ті погодилися: маршрут був скорочений майже вдвічі і пройшов другорядною вулицею, зачепивши буквально кілька метрів Соборного, адже на проспекті розташований кафедральний собор УПЦ, де і завершилася хода.

Другорядна дорога, щільне кільце нацгвардійців навколо, позаду автомобіль ОБСЄ, представники якої приїхали спостерігати за запорізьким торжеством православ'я, - усе це створило своєрідний фон події.

Спостерігачі зазначають: "Хода у порівняні з попередніми (а запорізька єпархія влаштовує їх щонайменше два рази на рік) була доволі нечисленною. Глядачів же у неї, ані з числа противників, ані з числа прихильників, майже взагалі не було. Єдині, хто вирішив продемонструвати своє ставлення до торжества "московського православ'я" стали троє ветеранів АТО. Вони супроводжували ходу з українськими знаменами та дитячою іграшкою, які несли під храми УПЦ МП після ганебної відмови відспівати дитину. АТОвці, в свою чергу, також перебували під посиленою охороною поліції".

Кореспондентові "Depo.Запоріжжя" ветерани АТО розповіли, що жодних провокацій влаштовувати не збиралися, прийшли нагадати УПЦ про ганебний вчинок їхнього священика. Наприкінці ходи АТОвці залишили іграшку навпроти церкви.

Вуличне торжество православ'я тривало близько години. Участь у ньому, враховуючи численних правоохоронців, взяло близько тисячі людей. 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.