bitvazaurozay

У Корюківській громаді продали алкоголю і тютюну на 50 мільйонів, в Менській - на 22, в Сосницькій 9

 

За даними Корюківської міської ради, у 2017 році громада отримала 2 мільйони 522 тисячі гривень акцизного податку від продажу алкоголю та тютюну. До місцевого бюджету надходить 5% від легального продажу підакцизних товарів. Отже, на Корюківщині за рік купили алкоголю та тютюну на суму 50 мільйонів 440 тисяч гривень. Якщо припустити, що підакцизні товари купували тільки жителі громади, то кожен з них в середньому скупився на 2 857 гривень (при кількості населення 17 657 осіб).

За даними Менської міської ради, у 2017 році населені пункти громади отримали 1 мільйон 90 тисяч 731 гривню акцизного податку від продажу алкоголю та тютюну. Отже, на Менщині за рік купили алкоголю та тютюну на суму 21 мільйон 814 тисяч 620 гривень. Якщо підакцизні товари купували тільки жителі громади, то кожен з них в середньому скупився на 827 гривень (при кількості населення 26 383 осіб).

За даними Сосницької селищної ради, у 2017 році населені пункти громади отримали 435 тисяч гривень акцизного податку від продажу алкоголю та тютюну. Отже, на Сосниччині за рік купили алкоголю та тютюну на суму 8 мільйонів 700 тисяч гривень. Якщо підакцизні товари купували тільки жителі громади, то кожен з них в середньому скупився на 804 гривні (при кількості населення 10 820 осіб).

З розрахунку на одного жителя в Корюківській громаді продано алкоголю і тютюну на 2 857 гривень, в Менській - на 827 гривень, в Сосницькій - на 804 гривні.

На Корюківщині сума значно більша, ніж на Менщині та Сосниці. За словами Корюківського міського голови Ратана Ахмедова, зокрема, це пов'язано з тим, що в корюківському супермаркеті "АТБ" часто скуповуються жителі Мени та Семенівки.

Чому в Сосницькій громаді показники найнижчі - невідомо.

За рік в цих трьох громадах було легально продано алкоголю і тютюну на загальну суму 80 мільйонів 954 тисячі 620 гривень. На думку деяких експертів, реальна кількість продажу може бути вищою у два рази - тобто становити понад 160 мільйонів гривень.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.